KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14298220
nr 1429 8220
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 53. Olja på duk, 59x48cm, yttermått inklusive ram: 77x65cm
måndag 1 november 2021
kl 20:50:19
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg